Tendencat e fundit te modes 10 Korrik 2019

Nëse jeni duke kërkuar për ide si t'i bëni thonjtë; Këto janë modelet e reja të 2019

Tendencat e fundit te modes

Thonjtë i bëjnë duart dhe këmbët akoma më të bukura. Nëse ato janë të rregullta dhe të kuruara pamja juaj do të duket perfekte.

Por çdo sezon dalin modele të reja të cilat bëhen trend i momentit. Këto që do të flasim sot quhen thonjtë stilolaps. Nuk janë minimaliste, as konservatore por pikërisht për ato karaktere që duan të jenë në qendër të vëmendjes dhe të dallohen gjithmonë.

Në formën er bajames dhe me ngjyra dhe dizenjo nga më të ndryshmet nëse po  kërkoni të ecni me të njëjtin ritëm me modën atëherë duhet të provoni këto modele:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TBT to 2017 when I did these Jelly Nails aka Perspex Pink on @tuesdaybassen #nailjob

A post shared by Nails By Fariha Ali (@nailjob) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@chaunlegend #stilettosuicide #nailporn #stilettonails

A post shared by Stiletto Nails (@stilettosuicide) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Once again, if it ain’t rippin’... it ain’t right! Lol

A post shared by Chaun P. (@chaunlegend) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor