Tendencat e fundit te modes 3 Korrik 2019

Jeni gati për rikthimin e shapkave me gisht? Këto janë modelet e reja për 2019-ën

Tendencat e fundit te modes

Nëse keni qenë të shqetësuar për kthimin e sandaleve me shumë rripa të viteve '90, atëherë zgjidhja për ju janë shapkat me gisht dhe jo vetëm ato të plazhit por modele nga më të ndryshmet.  Por ky rikthim është më shumë se sa ajo që mbani mënd.  

Shapkat apo sandalet me gisht janë zhvilluar nga ato minimalistet. Kështu ju nuk keni pse i vishni ato vetëm për në plazh apo në shtëpi pasi janë perfekte dhe për daljet në darkë. E nëse keni dyshime bëni mirë të shihni këto modele më poshtë:

Shapka me gisht me takë të lartë tashmë janë një trend i momentit dhe këtë e shohim dhe nga personazhe të njohur si  Kim Kardashian West!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

EXTRA EXTRA

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor