Aktualitet 29 Qershor 2019

Bëhuni gati për një koncert të madh në qendër të Tiranës; Nora dhe Era së shpejti në sheshin “Skënderbej”

Aktualitet

Nuk mund të mungonin me ardhjen e verës dhe koncertet në sheshin “Skënderbej”.

Ka patur të ftuar shumë dhe vitin e shkuar kështu që presim dhe që këtë vit të ketë dhe këngëtarë të huaj por dhe Shqiptarë të cilët na kanë nderuar në shtete të ndryshme.

Janë zbuluar ditën e djeshme dy të ftuarat e para. Dy motra Nora dhe Era Istrefi! Ato e kanë konfirmuar këtë gjë nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale.

Dy artistet e famshme do të performojnë në skenën e “Coca-Cola Festival” të enjten e ardhshme.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor