Aksesore 26 Qershor 2019

Ky është aksesori që vajzat më të famshme nuk po heqin nga trupi; Si duket modeli i vathëve që do mbajnë gjithë verën

Aksesore

Njësoj si trendet e reja zëvendësojnë ato të vjetrat edhe aksesorët ndryshojnë çdo vit. Nëse kishit menduar se guaskat ishin të vetmet që do të mbizotëronin këtë sezon, e keni gabim! Vajzat më të famshme duket se po rikthejnë sërish modën e viteve ’90! Vathët e mëdhenj njohur ndryshe si Hoop ! Nëse vite më parë këto të fundit ishin vetëm një model, si ky këtu poshtë, tani, në vitin  2019 vijnë në të gjitha modelet, ngjyrat e madhësitë.

Miley Cyrus, Michelle Obama, Zendaya, Kristen Bell, Christina Aguilera, Jennifer Lopez, Rihanna e shumë e shumë vajza të tjera të famshme i kanë mbajtur këtë vathë  dhe jo vetëm në qilimin e kuq.

Në varësi të orës së ditës, veshjes, apo eventit ku po shkoni duket se ekziston një model për çfarëdolloj rasti !

Format e skalitura e materiali prej ari duket se i shkojnë shumë mirë outfiteve elegante për mbrëmjet glamuroze. Ndërkohë vathët e hollë e të mëdhenj mund t’i mbani edhe pjesën e parë të ditës. Ndërkohë vathët e vegjël mund t’i shtojnë hijeshi look-ut tuaj në çdo kohë të ditës.  Nëse mendoni se ky aksesorë është paksa i ekzagjeruar e mendoni s e nuk bën ashgjë tjetër veçse ‘zhurmon’ ne do ju vërtetojmë të kundërtën duke përmbledhur këto foto:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor