Tendencat e fundit te modes 16 Qershor 2019

Shpallet printi më i kërkuar i 2019-ës; Këtë verë mos e lini pa blerë këtë dizenjo për fustanet tuaja

Tendencat e fundit te modes

Kur doli në fillimet e tij duket se nuk ishin të shumta ato vajza të cilat e pëlqyen, por tani po bën namin jo vetëm në rrjetet sociale por dhe në jetën e përditshme.

Duket si një mbulesë tavoline vintage, me kuadrate të vegjël dhe ngjyra nga më të ndryshmet, kryesisht ato pastel.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just in time for the Pink Moon and the Easter bunny Florals, ribbons, ginghams and candy colored love with @nadineleopold @thelumagrothe

A post shared by Loveshackfancy (@loveshackfancy) on

Duhet që këtë verë të gjitha te keni një fustan, fund apo pantallona me këtë dizenjo për të qënë në një hap me modën. Disa modele nga ato më të përdorurat janë më poshtë. Hidhini një sy:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor