Showbiz 12 Qershor 2019

Eni Çobani kujton këshillën që i dha babai para se të vdiste '' Mos harro kurrë se je ..."

Showbiz

Eni Çobani është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, i cili e ndjek besnikërisht çdo të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Zonja Eni, ashtu siç publiku zgjedh ta quajë, përveçse shumë aktive përgjatë çdo të diele, Eni është vazhdimisht aktive edhe në rrjetet sociale ku përveç fotove, ajo përçon edhe mesazhe e dedikime mjaft të ndjera për familjen.

Në një postim të fundit në Instagram, Eni ka  ndarë një këshillë të vyer të babait, intelektualit Hysen Çobani. “Kur babai im i shtrenjtë më iku nga jeta po kurrë nga zemra, mendja dhe shpirti më la një pasuri të madhe personalitetin e madh të tij, emrin e padiskutueshëm si një profesionist i madh dhe një këshillë që s’duhet ta harroj kurrë. Më tha: ‘Mos harro kurrë që je vajza ime’. Prandaj miqtë e mi në çdo hap më del përpara figura e babait tim”, ka shkruar Eni në postimin e saj.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor