Showbiz 12 Qershor 2019

Ngjyra që do të na surprizojë këtë verë; Zbuloni pse duhet të jetë në dollapin e gjithsecilit

Showbiz

Filloi ngadalë ky trend i ri dhe u përhap kudo dhe tani të gjithë janë të apasionuar me të gjelbrën dhe tonalitetet e saj. Nuk ka me ngjyrë rozë pastel apo ndryshe siç quhet baby pink pasi janë dashuruar të gjithë pas jeshiles.

Nëse ndiheni të shqetësuar në lidhje me këtë lajm për ngjyrën më të re, nuk duhet pasi e kanë “përqafuar” dhe shumë personazhe të njohur si Rihanna, Selena Gomez, Hung Vanngo dhe firma të famshme si Jacquemus dhe Staud. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@savagexfenty’s new June drop!! OUT NOW! savagex.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

Është një nga ngjyrat që gjithnjë është nënvlerësuar dhe asnjëherë nuk ka dalë në pah njësoj si e zeza apo ngjyra e salmoni e këtij viti. Nëse doni të jeni në një linjë me modën këto kombinime mund t’ju ndihmojnë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@luabalua and the flower woman. New Resort 2020 collection. Sculpture by Roy Kanwit. Photos by me Styling/creative @rachaelwangstudio Beauty @tinnaempera

A post shared by Mara Hoffman (@marahoffman) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

green bean

A post shared by alyssa coscarelli (@alyssainthecity) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor