Aktualitet 11 Qershor 2019

Shpallet gruaja më e bukur në botë; Njihuni me vajzën më perfekte sipas ekspertëve

Aktualitet

Revista ndërkombëtare “Maxim” edhe këtë vit si të gjithë të tjerët ka shpallur gruan më sexy më botë.

Ajo quhet Olivia Culpo dhe duhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në konkursin midis 100 vajzave nga e gjithë bota.

Më vonë ajo u bë qendra e disa titujve të lajmeve për shkak se filloi një lidhje me këngëtarin Nick Johnas.

Kjo revistë shpall 100 vajzat më të bukura por për momentin është bërë publik vetëm vendi i parë. Fotot e saj ën revistë janë këto më poshtë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor