Tendencat e fundit te modes 25 Maj 2019

Vajza doni të dukeni më elegante? Këto modele fundesh po bëjnë namin këtë pranverë

Tendencat e fundit te modes

Vera është shumë pranë dhe “stresi” i të qenit në forma ka filluar të ndihet që prej disa muajsh, dhe pse shiu na ka bërë të vetën. Mos u shqetësoni nëse nuk e keni arritur akoma peshën ideale pasi moda ka gjetur një zgjidhje për ju. Këto modele fundesh për 2019 do t’ju bëjnë të dukeni më elegante.

Fundi me pala korrenti: tashmë është shumë i përhapur dhe i njohur për të gjithë pasi ka qenë gjithnjë në modë. Këtë vit ai vazhdon të jetë dhe në fustane dhe në funde me ngjyra nga më të ndryshmet

Fundi mëndafshit: Është ai që po bën namin dhe do ja shihni çdo vajze. Po mos u shqetësoni sepse me kombinimin e duhur ai nuk duket asnjëherë njësoj.

Fundi me kopsa: Është ai që pamë në sfilatat e modës së këtij viti dhe të 2010. Me të çara ose jo me copa dimërore ose verore ai do të jetë IN në çdo kohë.

Fundi i leopardit: printet e kafshëve janë gjithashtu shumë në modë këtë vit, po4r mos bëni gabimin që të kombinoni he bluzën të tillë!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor