Aktualitet 25 Maj 2019

A do të kemi një fundjavë me diell? Ja si parashikohet të jetë moti sot dhe të dielën

Aktualitet

Këto ditë të Majit, të paktën këto të fundit, kanë qenë me diell dhe temperature të larta, ndaj dhe nëse ju ka ardhur dëshira për të vajtur në plazh dhe mezi po prisni  sot  është dita perfekte, madje duhet të nxitoni pasi të dielën kemi një kohë të vrenjtur.

Dhe pse pa rreze dielli do të jetë nxehtë me temperaturë maksimale 27 gradë.

Më pas do të vijojnë disa ditë me shumë shi dhe temperaturat më të larta do të jenë 24 gradë ndërsa më të ulëtat 16.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor