Aktualitet 19 Maj 2019

Do të jetë përsëri një javë me shi? Ja si parashikohet moti 20-27 maj

Aktualitet

Mesa duket shiu kaq ishte dhe do ti bëj vend pranveres ose të paktën këtë shpresojmë.

Sipas meteorologëve e hëna do të fillojë me pak kohë të vrenjtur dhe shi por më pas java vetëm do të vijë duke u përmirësuar.

Disa ditë të vrenjtura dhe të tjera me diell. Temperatura më e lartë do të jetë 24 gradë dhe më e ulta 12 gradë celcius.

Më në fund do të kemi pak ngrohtësi pranvere.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor