Showbiz 15 Maj 2019

Disney bën dhuratën më të madhe dhe mahnitëse për Princin Archie; çdo fëmijë do e donte një të tillë

Showbiz

Në datën 6 maj erdhi në jetë djali i dukeshës Meghan me princin Harry. Ka qënë një nga shtatzënitë më të përfolura në të gjithë botën.

I vogli ndoshta nuk do të marrë titullin princ sepse nuk i takon  por ai me siguri do të jetën në qendër të vëmendjes gjithë jetën e tij ashtu siç ndodhi kur ishte akoma në barkun e Meghan.

Dhuratat për të kanë qenë nga më të shumtat dhe arrinin shifra marramendëse, por më të bukur se kjo e Disney nuk besojmë se ka! Bebushi Archie është bërë pjesë e një video të shkurtër të kukullave “Winnie the Pooh”.

Kjo video sipas “The Sun: u ideua të ënjten një ditë pasi Archie erdhi në këtë botë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor