Showbiz 15 Maj 2019

Ka filluar “java e modës” brenda Festivalit të Kanës; këto ishin fustanet më të bukura

Showbiz

Java më e njohur  e “tapetit të kuq” festivali i filmit në Kanë ka nisur tashmë në Francë.

Kanë sfiduar të gjithë personazhet më të famshëm me veshje nga më të bukurat. Duket si një konkurs midis fustaneve më të veçanta.

Ky është festivali i 72-të dhe në 10 ditë do të shfaqen disa nga produksionet më të vlerësuara nga e gjithë bota.

Ikonat e kinematografisë kanë parakaluar në këtë tapet të kuq ditën e djeshme. Më poshtë mund të shihni disa nga veshjet më të bukura të përzgjedhura nga ELLE.com:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor