Showbiz 15 Maj 2019

Takimi i shumëpritur më në fund ndodhi; Kate dhe William takojnë princin më të ri, Archie

Showbiz

Dhe pse u bë disa ditë tashmë që djali i Meghan dhe Harry erdhi në jetë, xhaxhai i tij William nuk e kishte takuar ende.

Në media të ndryshëm sidomos në ato Angleze kjo pjesë është përfolur shumë.

Më në fund ditën e djeshme gjithçka është zgjidhur.

Një burim nga “people” konfirmoi këtë takim I cili ndodhi në vendin ku çifti Sussex jeton Frogmore, në Windsor.

Kjo njohje u bë kaq vonë pasi William ka patur shumë angazhime dhe ka qënë e pamundur. Kjo gjë hodhi poshtë të gjithë aludimet për konflikte midis dy çifteve.

Përpara Williamit Archie ka takuar mbretëreshën dhe pritet që së shpejti të takojë dhe gjyshin e tij Charles.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor