Showbiz 13 Maj 2019

Jonida Maliqi lë pa fjalë me veshjen e parë në EUROVIZION; ja si e shpjegon këtë zgjedhje

Showbiz

Ditën e djeshme ka qenë dhe prezantimi i parë dhe parakalimi në tapetin e kuq të Eurovizionit. Nuk kishte si të mungonte dhe këngëtarja përfaqësuese e Shqipërisë, Jonida Maliqi. 

Ajo ka përzgjedhur si stilist Ardi Asllanin për të gjitha daljet që do të ketë në këtë koncert. Shfaqja e parë u saj u bë me një fustan ngjyrë blu të ndezur i cili thurej nga një rrip me të gjitha ngjyrat e ylberit.

Pasi është përshëndetur me fansat Jonida ka shpjeguar tek gazetarët kuptimin e kësaj zgjedhjeje:

“Nëse jeta është blu, mund të zgjedhësh një ngjyrë tjetër nga ylberi. Ne e shijojmë Eurozivionin, e shijojmë jetën sepse jeta është si ylberi”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Very thankfull to the most talented Albanian designer @ardiasllani @eurovision #orangecarpet

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor