Astroliving 30 Prill 2019

Fantazia më e shfrenuar që keni në shtrat sipas shenjës së horoskopit (aq e pazakontë sa keni turp ta thoni me zë të lartë)

Astroliving

Çfarë ndodh në dhomën e gjumit, mbetet në dhomën e gjumit! Apo nuk është kështu?! Por duket se yjet zbulojnë disa zakone të gjithsecilit prej nesh dhe ato “fiksimet e pazakonta” që shumë druhen t’i thonë me zë të lartë. Sipas shenjës së horoskopit, sot do të listojmë të gjitha dëshirat e çuditshme që kanë 12 shenjat e horoskopit në shtrat !

Dashi: Pozicione seksuale atletike

Dashi  priret  ta shprehë pasionin e tij fizikisht, dhe ata preferojnë të jenë sa më të lirshëm dhe elastikë në shtrat.

Demi: Masazhet erotike

Binjakët: Të flasë me fjalë ‘të pista’

Gaforrja : Të përfshijnë ushqimet (luleshtrydhen, mjaltin etj) në shtrat

Luani dëshiron të nxisë sherre të kota vetëm që ta ndreqë gabimin me një  marrëdhënies seksuale plot pasion, pas dramave.

Virgjëresha: Të eksperimentojë çdo faqe nga Kama Sutra

Peshorja e kënaq egon duke patur shumë partnerë seksual

Akrepi: Seksi i dhunshëm

Shigjetari: Të jetë i nënshtruar

Bricjapi: Të qëlluarit me shpulla

Ujori: Vanilla Sex

Ujorët kanë reputacionin e të qenët të hapur dhe eksperimentale, por ata thjesht duan një marrëdhënie seksuale tradicionale.

Peshqit: Të luajnë me role: Askush nuk mund të japë një shfaqje si Peshqit

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor