Tendencat e fundit te modes 15 Prill 2019

Goca harrojini lulet, tani “buqeta” e nuses mund të hahet; ky është trendi i fundit për dasmat e 2019

Tendencat e fundit te modes

Planifikimi i një dasme mund të jetë jashtëzakonisht stresues, ju merr shumë kohë dhe kushton shtrenjtë. Faqet e internetit dhe revistat janë vazhdimisht të informuara me artikuj mbi faktin se so mund të kurseni para por dhe të ndiqni trendet e fundit.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PSA: brides of 2019 are ditching the flower bouquets for a stick of candy floss! What do you think?

A post shared by WeddingBooker.com (@weddingbookercom) on

Në vend që të shpenzojnë shumë e shumë para për një tufë me lule për nusen tani mund të zgjidhni karamele dhe pambuk sheqeri. Kreativiteti për këto dasma të 2019 ka shkuar në qiell. Njerëzit të cilët janë duke zgjedhur buqetat me karamele ose pambuku nuk kanë dasma me tema karnavalesh, mos u trembni!

Ato mund të kenë një vend në çdo dekor dasme qoftë dhe për ato më minimaliste. Ngjyrat e karameleve dhe pambukut të sheqerit janë të shumta dhe shkojnë me çdo gjë.

 
Pavarësisht nga kujtimet që ato sjellin gjithashtu dhe mund të hahen përveç se duken bukur. Gjithashtu mund të bëni dhe karamele me formën e luleve si këto më poshtë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor