Tendencat e fundit te modes 11 Prill 2019

Tani çantat nuk do t’ju bezdisin duke i mbajtur në dorë; Ky është trendi më i ri

Tendencat e fundit te modes

Nëse menduat se çantat super të vogla apo ato super të mëdha ishin të vetmet që do të përdoreshin këtë muaj e keni gabim! Tendenca e fundit dhe që po e shohim kudo është mënyra se si këto çanta mbahen. Nuk keni pse ti varni në krahë apo ti mbani në duar.

 

Tani varini në qafë ashtu si mbani dhe varëset tuaja. Ky aksesor i vendosur në këtë mënyrë mund të mbajë brenda pasaportën tuaj dhe të familjarëve.Këto çanta nuk jaën vetëm për femra por gjithashtu dhe për meshkujt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MONDAY :) JACQUEMUS SUMMER 2019 JACQUEMUS.COM

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus) on

Gjithashtu ndonjë objekt me vlerë të cilin nuk dëshironi ta lini në shtëpi. Hidhini një sy modeleve më të fundit të këtyre çantave:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor