Floket 19 Mars 2019

Me vrap tek parukierja, kjo është ngjyra më IN për bjondet që po bën namin në Instagram

Floket

Ndërkohë që shumica prej jush kanë filluar që tani të ‘’zhveshin’’ gardërobën nga veshjet e trasha dimërore, dhe t’i zëvendësojnë pak nga pak me fustane, funde dhe këmisha më të lehta, a nuk mendoni se është koha për të ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve? Të lodhura nga e njëjta ngjyrë, e njëjta prerje apo kapje? JO MË, pranvera e 2019-ës vjen më e ëmbël se kurrë më parë me bionden kapuçino, e cila po bën namin jo vetëm në sallonet e bukurisë, por edhe në rrjete sociale. Dhe kur bëhet fjalë për Facebook-un dhe Instagram-in, sidomos këtë të fundit, të gjitha përpiqemi të dukemi sa më bukur, e sigurisht që flokët kanë rëndësinë e tyre. Prandaj mos humbni më kohë, por vraponi menjëherë për të përqafuar tendencën më IN të momentit, flokët ngjyrë kapuçino.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor