Showbiz 14 Mars 2019

Kate përsëri në qendër të vëmendjes vetëm prej një fustani; Një dukeshë ndryshe nga të tjerat

Showbiz

Kate na ka treguar shumë herë që është ndryshe nga princeshat apo dukeshat e tjera. Një nga arsyet që e ka dalluar gjithmonë ësthë fakti që ajo është shumë pranë të qënurit njësoj si njerëzit që nuk kanë kaq shumë mundësi sa ajo.

Në evente të ndryshme madje dhe në dasmën e Kate Middleton ajo ka ricikluar fustane që I ka veshur dhe më parë. E njëjta gjë ndodhi dhe ditën e djeshme në një darkë për mbledhje fondesh. Ajo u shfaq me të njëjtin fustan  të Alexander McQueen, që veshi dy vite më parë për çmimet Bafta.

Dukesha e Kembrixhit na mësoi dhe njëherë që është mëse njerëzore të veshim fustane të veçanta më shumë se një herë. 

Hidhini një sy të gjitha herëve që Kate është veshur njësoj në evente të ndryshme:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor