Peshqit 8 Janar 2019

Javor 15-21 korrik

Peshqit

Ju pret një javë e qetë, gjatë së cilës nuk do të mungojnë edhe surprizat e bukura. Të shtunën dhe të dielën, Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë që të përjetoni emocione të paharrueshme. Venusi, që gjithashtu ju përkrah, do të ndikojë që lidhja juaj të bëhet më e fortë. Për beqarët parashikohen takime interesante, sidomos në fundjavë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor