Ujori 8 Janar 2019

Javor 14-20 Janar

Ujori

Rrini në gatishmëri, sepse këtë javë ju presin surpriza të bukura në aspektin sentimental. Ju e përjetoni dashurinë si një stimul dhe një aventurë të vërtetë. Partneri që do të jetë i gatshëm t’jua dhurojë të gjitha këto mund të jetë shumë pranë jush. Ditët më me fat të javës do të jenë e hëna, e enjtja dhe e premtja. Bëni kujdes të martën dhe të mërkurën, sepse Hënën nuk do ta keni aleate.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor