Bricjapi 8 Janar 2019

Javor 18-24 mars

Bricjapi

Mërkuri, i cili ka qenë në pozicion të pafavorshëm që javën e kaluar, vazhdon t’ju krijojë pengesa në rrugën tuaj, sidomos në aspektin profesional. Mos u shqetësoni, sepse do të dilni nga kjo situatë më të fortë se më parë dhe suksesin do ta keni të garantuar. Të martën dhe të mërkurën Hëna do të jetë e kthyer nga shenja juaj. E enjtja dhe e premtja do të jenë ditë më të vështira. Në fundjavë do të kaloni momente qetësie.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor