Shigjetari 8 Janar 2019

Javor 11-17 nëntor

Shigjetari

Venusi në shenjën tuaj do t’ju favorizojë në aspektin e ndjenjave. Do të dukeni magjepsës dhe çdokush do ta ketë të vështirë t’ju rezistojë. Entuziazmi dhe dëshira juaj për të jetuar do të jenë ngjitës, sidomos gjatë gjysmës së parë të javës. Të hënën dhe të premten Hëna e vendosur në pozicion të pafavorshëm do të krijojë gjendje tensioni, por që për fat është kalimtare. Këtë fundjavë do të jeni më romantikë se kurrë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor