Akrepi 8 Janar 2019

Javor 14-20 Janar

Akrepi

Viti ka filluar shumë i mbarë për ju, sepse Mërkuri i kthyer nga shenja juaj do t’ju dhurojë emocione dhe surpriza të bukura. Bëni kujdes të mos ju shpëtojnë rastet e mira nga dora. Të martën dhe të mërkurën mund të jeni disi në humor të keq, sepse Hënën do ta keni kundër. Nuk keni përse të shqetësoheni, sepse yjet janë në anën tuaj. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë me fat dhe të mbushura me romantizëm.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor