Peshorja 8 Janar 2019

Javor 18-24 mars

Peshorja

Do t’ju duhet ta duroni akoma për pak kohë ndikimin e pafavorshëm të Mërkurit në shenjën tuaj, i cili nuk do t’jua bëjë gjërat aspak të lehta, sidomos në aspektin profesional. Për fat dashuria do t’jua zbukurojë jetën. E enjtja dhe e premtja do të jenë dy ditë të mbara, për shkak se Hënën do ta keni aleate dhe do të jeni më joshës se kurrë. Për beqarët parashikohen takime interesante.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor