Luani 8 Janar 2019

Javor 18-24 mars

Luani

Java do të fillojë e mbarë, sepse që ditën e hënë Hëna do të kthehet nga shenja juaj, duke ju dhuruar fat. Mërkuri në pozicion të favorshëm do t’ju ndihmojë gjatë javës në mënyrë që të arrini objektivat e rëndësishëm që i keni vënë vetes. Të enjten dhe të premten pritet që të merrni një lajm të mirë për sa i përket punës. Venusi mund të ndikojë që t’ju krijohen probleme në çift.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor