Demi 8 Janar 2019

Javor 14-20 Janar

Demi

Këtë javë do të merrni lajme të mira në aspektin profesional. Mërkuri është më në fund në anën tuaj dhe do të ndikojë në zhbllokimin e çështjeve që tashmë dukeshin të humbura. Do të keni takime interesante dhe do t’ju ofrohen mundësi të reja gjatë ditëve që Hënën do ta keni aleate, të martën dhe të mërkurën. Edhe fundjava do të jetë e bukur dhe çlodhëse.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor