Dashi 8 Janar 2019

Javor 11-17 nëntor

Dashi

Yjet parashikojnë që gjatë këtyre ditëve do të përjetoni lodhje dhe stres. Për fat, do të keni Venusin në shenjë, i cili do t’ju favorizojë në aspektin e ndjenjave. Ditët më me fat të javës do të jenë e enjtja dhe e premtja, ndërsa në fundjavë mund të ndiheni më të nervozuar se zakonisht. Bëni gjithçka keni në dorë që ta merrni veten sa më shpejt.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor