Showbiz 6 Dhjetor 2018

«Skena erotike është e paparë dhe do t'ju mbesë në mend» si shprehet Cagatay për rolin më të ri

Showbiz

 

eserte

Aktorja e njohur e "Përralla e pafajësisë", Ayca Aysin Turan ka bashkëpunuar, së fundmi, me Cagatay Ulusoy ! Dy kolegë e tashmë miq të mirë, kanë interpretuar rolin e një çifti të dashuruar dhe që në fillim të projektit, gjëja më e përfolur është skena e dashurisë që ata do të realizojnë.

1 10194

Thuhet se është diçka më shumë nga çfarë jemi mësuar të shohim në prodhimet turke dhe ka qenë vetë Çatagay ai që është shprehur në një intervistë në këtë mënyrë: "Skena është e paparë. Do të mahniteni. Të dy jemi profesionistë dhe nuk e patëm aspak problem xhirimin e saj. U përpoqëm të tregojmë atë çka ndodh në jetën reale me një çift të ri. Nuk është një skenë shumë e zgjatur, por është mjaftueshëm për të mbetur në memorien e gjithkujt."

ccc

Menjëherë, pas kësaj deklarate, gazetarët kanë nxituar të pyesin edhe Ayce-n për këtë skenë. "Ne jemi profesionistë dhe kemi bërë vetëm punën tonë, askush s'na detyroi dhe jam e bindur se ka dal diçka e bukur" - u shpreh aktorja.

catag aysa

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor