Showbiz 5 Dhjetor 2018

Almeda pranon ndërhyrjen estetike dhe shpreh pendim/ ja pse e mori një vendim të tillë

Showbiz

almesf

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, është tepër aktive në Instagram por në çdo postim heq opsionin e komenteve duke mos i lejuar ndjekësit të komentojnë në foto. Por, siç do person publik edhe ajo ka dëshirë që të mësojë më shumë rreth opinionit të fansave, të dëgjojë se çfarë ata mendojnë për të dhe çfarë duan të dinë. Dje, ajo hapi një “Tell something” opsion i shtuar së fundmi në Instagram dhe aty iu përgjigj pyetjeve që shumë ndjekës i kishin shkruajtur. Një nga gjërat që aludohet shpesh për të është që ka kryer shumë operacione plastike, ndaj është edhe e bukur.

 640 0 5acccf623b6d2

Ajo asnjëherë nuk ka dhënë një kundërpërgjigje për këtë gjë, por dje vendosi të tregohej e hapur dhe e sinqertë. Almeda pranoi se e vetmja ndërhyrje kirurgjikale që ajo ka kryer është në hundë. Bukuroshja ndër të tjera ka thënë: “Nuk kam pasur ndonjë problem të madh. Madje, shumëkush më ka thënë që mos të ndërhyj estetikisht, megjithatë, në ekranet televizive dhe fotografitë dukej më e madhe. Kjo ka qenë arsyeja pse kam ndërhyrë në hundë”.

 640 0 5b2df9115a272

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor