Showbiz 4 Dhjetor 2018

Deri në 22 vite diferencë/ ja çiftet turke që nuk kanë pyetur për moshën kur janë martuar

Showbiz

qiftetturkeert

Dashuria është një ndjenjë që nuk njeh moshë, gjini, kombësi e fe! Qoftë dashuri me shikim të parë apo jo, çiftet e mëposhtme të showbizit turk, vetëm për një gjë nuk kanë pyetur kur kanë lidhur me njëri-tjetrin: për moshën! Ja diferenca që kanë çiftet më të njohur të kinemasë turke.

nihankadir
Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu mund t'ju duken se janë moshatar por në fakt ata kanë plot 10 vjet diferencë. Neslihan është 24 vjeç ndërsa bashkëshorti i saj 34.
5bb9da1bae784926c8cf450b
Edhe Halit Ergenç dhe Bergüzar Korel kanë 10 vite diferencë. Ata u martuan në vitin 2009.
290220161020273496462 2
Kıvanç Tatlıtuğ dhe Başak Dizer kanë vetëm 3 vite diferencë nga njëri-tjetri.
ortac ve chloe birbirini sildi 1507535630 6977
Serdar Ortaç dhe Chloe Loughnan na dëshmojnë më së miri se dashuria nuk njeh moshë pas ata kanë 22 vite diferencë.
2187649 491c1471f9a79932ec53d89f0febc2e7 640x640
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman të krijojnë përshtypjen se janë afërsishtt në një moshë por edhe ata kanë plot 10 vite diferencë
5678133618c7761ea0a12a05
Kenan İmirzalıoğlu dhe Sinem Kobal nuk kanë pak por plot 14 vite diferencë nga njëri-tjetri.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor