Showbiz 4 Dhjetor 2018

«Nuk ishte dashuri me shikim të parë, por Kadir ishte shumë inteligjent» si shprehet Neslihan për martesën e bashkëshortin

Showbiz

ciftibukurr

Një ndër aktoret më të talentuara dhe më të dashura të publikut turk e jo vetëm, Neslihan Atagul ka rrëfyer së fundmi në revistën Instyle rreth jetës së saj bashkëshortore, marrëdhënies me Kadir Dogulu dhe rrethanat e njohjes me të !

bukurshime
"Sipas Kadir, ishte dashuri me shikim të parë. Ai ndjeu diçka për mua sapo më pa. Me mua nuk ndodhi e njëjta gjë, edhe pse më vonë ndihesha e tërhequr prej tij. Më bëri për vete më karakterin që ka. Rashë në dashuri me inteligjencën e tij" - ka thënë aktorja e "Dashuri e pafund".
Ajo ka folur edhe për marrëdhënien e saj me rrjetet sociale. "E përdor instagramin për ndjekësit e mi, në mënyrë që ata të më shohin mua. Edhe unë ndjek ata që më pëlqejnë dhe dua të shoh se çfarë bëjnë ata. Do të veçoja për shembull aktorin danez Mads Mikkelsen, atë e ndjek me kënaqësi" - ka thënë Neslihan, e cila numëron plot 6.7 milionë ndjekës në instagram.

21147308 207719539763706 1171546175019417600 n

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor