Showbiz 4 Dhjetor 2018

Vetëm 3-muajsh dhe Raiden është kopja e Jona Spahiut/ moderatorja poston foton më të ëmbël

Showbiz

jonaspahiuau

Jona Spahiu nuk ka qenë nga ato mama që e kanë fshehur portretin e vogëlushëve të tyre për një kohë të gjatë ! Moderatorja e cila solli në jetë një djalë këtë shtator, na prezantoi menjëherë me të !

coat

Por vetëm nga fotoja e fundit kuptuam që Raiden është kopja e mamasë së tij!

jonaspahiu

 

Në përputhje me besimin popullor se djemtë u ngjajnë nënave, Living e beson edhe më shumë këtë të fundit tek sheh portretin e të voglit. Edhe komentuesve në foto kjo gjë ju ka tërhequr vëmendjen: ngjashmëria e madhe e Raiden me mamin. Epo ku ka më bukur? Me siguri Jona ndihet krenare që Raiden i ka ngjarë asaj.

jonanaa

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor