Showbiz 4 Dhjetor 2018

Në muajin e pestë të shtatzënisë, Almeda ka vetëm një problem dhe e ndan me të gjithë fansat

Showbiz

aklmeda

Fëmija erdhi, pikërisht atëherë kur çifti i ri ishte gati! Pas një ceremoni martesore përrallore, Almeda u pyeste shpesh rreth një shtatzënie të mundshme, por ajo shprehej qartë se këto gjëra ishin në dorën e Zotit ! E vetëm pak muaj më parë, ishte vetë bukuroshja ajo që dha lajmin e gëzuar se familja e saj e vogël do të shtohej me një pjestar të ri! Almeda do të bëhet nënë për herë të parë e do të sjellë në jetë një djalë!

a8266cc12af05aeb826d8617f11bae57

Ndonëse ajo me Tolgën, kanë dashur që gjatë kësaj periudhe të jenë të tërhequr nga mediat sociale duket se ish-misi shqiptar ka gjetur kohën t’u përgjigjet disa pyetjeve në Instagram.

 640 0 5b2df9115a272
Ndjekësit e saj duan të dinë në ç’muaj është, a ka shtuar kilogramë dhe pyetje të kësaj natyre…
Almeda po përgatitet të hyjë në muajin e pestë dhe gjatë kësaj periudhe ha çdo gjë ! Ajo ka shtuar peshë dhe nuk mundet t'i thotë JO asnjë ushqimi, por kjo është mëse normale. I urojmë Almedën shtatzëni të mbarë

57821e6367b0a943505fe8d4

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor