Showbiz 3 Dhjetor 2018

Më në fund Adelina Tahiri publikon fotot e djalit të saj/ është kopja e mamit

Showbiz

adelinaaa

Dhe pse tashmë mama prej dy muajsh këngëtarja nuk ka dashur ta shfaqë djalin në rrjetet sociale apo për fansat e shumtë E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ajo ka folur për martesën, njohjen me bashkëshortin dhe ka treguar për herë të parë fotografitë e djalit Jon. Vogëlushi i Adelinës dhe Serjozës shfaqet në një atmosferë festash, me kapele, teksa vështron nga aparati fotografik. I vogli i ngjan shumë këngëtares dhe Adelina e vuri në dukje këtë duke thënë se është njësoj si ajo nga koka te këmbët.

bebi

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor