Showbiz 2 Dhjetor 2018

Isida Mollaymeri nuk i trembet të ftohtit, zhvishet në mes të dëborës dhe ne ngelëm pa fjalë

Showbiz

isiddmloll

Ajo është një ndër balerinat më të suksesshme të Teatrit të Operas së Baletit, por edhe ekranit të Vizion Plus ku prej vitesh performon krahas yjeve të “Dancing with the stars Albania”. Isida Mollaymeri është emri që prej vitesh lakohet si një ndër më artistet më premtuese të skenës shqiptare, e cila përveç pasionit për baletin dhe këpucët, të cilin e ka rrfëyer për herë të parë ekskluzivisht për Living, ushqen të njëjtën dashuri edhe për fotografinë. Dhe duke qenë se dhjetori ka nisur me reshje dëbore, Isida ka përfitur nga rasti për të realizuar edhe fotot e para me mantelin e bardhë që ka veshur çdo pëllëmbë tokë. Megjithatë nëse mendoni se balerina është veshur deri në grykë për t’i bërë ballë temperaturave të ulëta, gaboheni.

isika

Isida jo vetëm që nuk ka ftohtë, por nuk ka as më të voglën dëshirë të fshehë linjat e saj fantastike. Në fotografitë e ndara në profilin e saj në Instagram, ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur teksa mbështillet vetëm një nga pelush. Nuk e dimë ç’mendoni ju, por neve sikur na hynë të dridhurat nga këto imazhe. Qofsh kjo që je, moj Isida!

ukhjkl

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor