Astroliving 8 Nëntor 2018

Si sillen shenjat e horoskopit në shtrat/ Living ka nga një këshillë për të gjitha ato

Astroliving

shtaray

Në shtrat jemi të gjithë të ndryshëm dhe që një marrëdhënie të funksionojë, çifti duhet të ketë kimi! Më poshtë Living do t’u japë të gjitha shenjave të horoskopit nga një këshillë për të nxehur më shumë situatën në dhomën e gjumit.
Dashi: Tregohuni më agresiv në shtrat
Demi: Mos kini frikë të tregohuni sensualë, nëse doni një masazh kërkojeni
Binjakët: Arma juaj e fortë është komunikimi!! Flisni në shtrat (por nuk ka pse të jeni gjithmonë të sjellshëm)
Gaforrja : Mos ia ndani sytë partnerit/ kjo ju bën të ndiheni mirë
Luani: Mbretëreshat dramatikë të zodiakut jeni ju, nda luani dramën që ju pëlqen më shumë në shtrat
Virgjëresha: nënshtrohuni.. Nuk keni pse të merrni gjithmonë rolin drejtues
Libra: Mos kini frikë të nxirrni zë…
Akrepi: Errësirë… Nëse dritat fiken ju do të jepni maksimumin
Shigjetari: Provoni të jepni më shumë nga vetja, çlirohuni
Bricjapi: Eksperimentoni dhe merrni rolin drejtues në shtrat
Ujori: Përfshini lodrat seksuale në dhomën e gjumit
Peshqit: Mos bini pre e monotonisë, thuajini PO ndryshimit. Purewow

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor