Showbiz 8 Nëntor 2018

Harry dhe Meghan thyejnë sërisht rregullat/ kjo është historia pas fotografisë më të përfolur të momentit

Showbiz

fgjhg

Gjatë ditëve të fundit të turit mbretëror që Meghan dhe Harry kanë qënë që prej muajit të kaluar u përfol shumë rreth një fotografie të dukeshës së Sussex-it. Turi përfshinte vendet e Australisë, Fixhi, Tonga, dhe Zelandën e re. Harry kapi momentin perfekt të Meghan në Treeëalk Redëood që faqja zyrtare e pallatit Kensington më vonë e ndau në Instagram për të gjithë fansat. Kjo ishte një ngjarje e papritur sepse nuk ndodh në proçese të tilla që pjestarët e pallatit mbretëror të bëjnë fotografi personale.

45796425 304064903533874 338776081026777088 n

Gazetari Royal Omid Scobie, i cili ishte me ta, shkruajti një status në tëeeter rreth mënyrës se si kjo foto erdhi të jetë:-"Në fund të angazhimit tonë për turin, Harry dhe Meghan dolën përpara ekipit të tyre dhe atyre që kujdeseshin për sigurisnë  pikërisht për të kapur momentin e magjishëm në pyllin Treeëalk. Ne ishim në pyllin Whakareëareëa dhe ata donin një moment për veten e tyre. Kjo foto, e kapur nga Harry, ishte rezultat i atij momenti ..." Mesa duket disa momente normale si çdo çift tjetër në botë i duan dhe Harry me Meghan.

fgjghj

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor