Showbiz 7 Nëntor 2018

«Po më shkatërroni martesën», Melek shprehet e shqetësuar katër javë pas dasmës

Showbiz

ruomus

Kanë kaluar vetëm pak javë nga martea e aktores së njohur turke Bensu Soral, e njohur për publikun shqiptar me rolin e Melekut në serialin ‘’I infiltruari”, megjithatë gjërat nuk po shkojnë aspak mirë mes saj dhe bashkëshortit Hakan Baş. Dhe fajin për këtë e kanë paparacët që po ndjekin çiftin nga pas në çdo hap të tyrin, duke mos u lënë mundësi të shijojnë intimitetin si të sapomartuar.

ft

Menjëherë pas dasmës çifti nisi pushimet në ishujt Bahamas, por gjëra nuk kanë shkuar aspak siç kishin planifikuar pasi ata nuk ishin vetëm gjatë muajit të mjaltit. Pëkundrazi kanë qenë më të shoqëruar se kurrë më parë, pasi gjithë ishin kohës ishin të rrethuar nga gazetarët e shtypit rozë dhe fotografët. “Nuk e kemi marrë veten akoma nga dasma dhe muaji i mjaltit. Ka qenë çdo gjë shumë intensive dhe paparacët na kanë ndjekur në çdo hap. Tani, kemi thjesht nevojë të qetësohemi disa ditë vetëm pranë njëri-tjetrit. Kështu që ju lutem, na lini të kalojmë kohë me njëri-tjetrin sepse po bëhet e pamundur prej jush”, është shprehur aktorja.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor