Astroliving 7 Nëntor 2018

Hëna e re kalon në shenjën më të errët të zodiakut (akrepi) / Çfarë do të thotë kjo sipas astrologes Meri Shehu

Astroliving

newmodd

Hëna e re në akrep do të sjellë jo pak ndryshime në hartën e qiellit. Kjo e fundit lidhet sot në një trekëndësh me Gaforren e Bricjapin ku do qendrojnë për një periudhë thuajse dy-vjeçare në këtë pozicion.
Ky eshte nje moment i rendesishem ! Lidhjet e henes do na tregojne gabimet e se kaluares qe cuan ne shterpesine shpirterore. Tashme vihet ne prove ekuilibri shpirteror .

Ja si do e përjetojnë 12 shenjat e horoskopit këtë fenomen astrologjik sipas astrologes Meri Shehu
Dashi
Kerkohet perkushtim ne familje ! Njerëzit e afërt kanë nevojë për ju! Do të hapen çeshtje familjare ndaj vëmendja ndaj tyre duhet të jetë e madhe. Karriera do jete ne nje moment ku e tashmja do të jetë e lidhur ngushtë me të kaluarën
Demi
Nje takim i rendesishem ju kthen tek personat qe në të shkuarën keni shkuar mire ! Se bashku mund te thurrni plane e të ndermerni udhetime! Suksesi apo kënaqësia është e garantuar
Binjaket
Rikthehet edhe nje here ceshtja e sigurise emocionale dhe ekonomike te cilat vetem nëse jeni të qetë shpirtërisht mund ti rifitoni
Luani
Tashme ktheni edhe nje here syte nga ceshtjet emocionale dhe sentimentale pasi ndjeni se keni humbur nje pjese te rendesishme te vetes tuaj
Virgjeresha
Nuk mund te kete ngritje dhe stabilitet pa dhene dashuri afrimitet dhe familjaritet me njerzit me te cilet punoni apo keni interesa
Peshorja
Ka ardhur momenti te kuptoni se jeni larguar nga njerzit qe ju kane dashur dhe mbushur me ngrohtesi e perkrahje Do kuptoni qe keni ngelur vetem
Akrepi
Ju mungon një copëz nga vetja, ndiheni të paplotesuar sidomos nga njerzit qe jetojne larg dhe qe tashme po tentojne tju afrohen perseri tek ju! Mirepritini
Shigjetari
Nje shperblim ekonomik do te thote se jeni duke krijuar një terren të sigurtë personal dhe duhet tju ndihmoj ta perconi tek njerzit e tjere qe kane nevojë per ju
Bricjapi
Sot fillon nje periudhe ku gjithcka qe keni eshte e kaluar dhe duhet te shikoni drejt se ardhmes duke bere bashkepunime dhe njohje te reja !
Ujori
Do ndryshoni mendje në lidhje me disa projekte apo pune dhe do të ktheheni tek persona qe ju kane dhene dashuri afrimitet por edhe te verteten te cilen e keni pare me egoizem
Peshqit
Ju therret Dashuria me e madhe e jetes tuaj dhe keto dy vite duhet ti perkushtoheni njeriut qe doni apo femijeve tuaj dhe artit

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor