Showbiz 7 Nëntor 2018

Brad dhe Angelina Jolie përsëri në gjyq/ja çfarë u vendos për fatin e fëmijëve

Showbiz

rghfh

Ish-çifti, i cili u martua më 23 gusht të 2014-s për t’u divorcuar dy vite më pas, ka 6 fëmijë bashkë, Maddox, 17 vjeç, Pax, 14 vjeç, Zahara, 13 vjeç, Shiloh, 12 vjeç dhe binjakët 10-vjeçar, Knox me Vivienne. Në verë të dy kishin arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëvë, por mesa duket gjërat nuk kanë shkuar mirë sepse më datën 4 dhjetor është vendosur gjyqi i rradhës për të ndarë përfundimisht se më kë do të rrinë fëmijët. Sipas TMZ Angelina do që kujdestaria të jetë e njëanshme ndërsa Brad kërkon të kundërtën. Seancat e gjyqit do të jenë të mbyllura dhe mesa duket marrëdhëniet midis dy aktorëve nuk janë të mira. 

huihui

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor