Showbiz 7 Nëntor 2018

Lorik Cana e paska një “ves”/ Është pikërisht partnerja e tij që na e tregon

Showbiz

hfgjh

Në daljet e shumta midis çifteve është pikërisht gruaja e cila vonohet më shumë duke u bërë gati, sepse i duhet më shumë kohë të vendosi, të vishet, të bëjë tualetin e shumë gjëra të tjera që meshkujt nuk i kuptojnë. Por ka nga ato raste kur ai më i ngadalti në çift është pikërisht bashkëshori dhe është ky rasti i Lorik Cana, i cili mesa duket e lë partneren e tij të presë pothuajse gjithmonë. Në një postim në instagram ajo ka shkruajtur:- “Kur bashkëshorti yt është më i avashtë se ty për t’u bërë gati për të dalë”. Fotografinë mund ta shihni më poshtë.

sdgdfg

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor