Showbiz 6 Nëntor 2018

Çmendet interneti/ Ja kush është cilësuar si mashkulli më seksi i 2018-ës

Showbiz

retgry

Aktori britanik, i cili së fundmi ishte pjesë e serialit “Stinger” është vlerësuar si ylli më seksi në Hollyëood. Revista “people” e ka bërë këtë vlerësim për Idris Elba, 46 vjeç i cili pas lajmit është shprehrur: -“ “Seriozisht? Nuk kam mundësi! E pashë veten me kujdes sot në pasqyrë dhe mendova me vete se qenkam pak seksi sot. Por sinqerisht shumë faleminderit për cmimin ishte një super surprizë” Ky lajm u bë publike për herë të parë në emisionin “The Tonight Shoë Starring Jimmy Fallon,” ku aktori u shfaq nga Londra. Nqs ende nuk e njihni aktorin atëherë ky përshkrim më poshtë do t’ju ndihmojë. Ai është baba i një vajze 16-vjeçare, Isan dhe një djali 4-vjeçar Winston, nga martesa e mëparshme. Në të shkuarën aktori, performonte edhe si DJ dhe kishte linjën e tij të rrobave. Së fundmi, pritet që ai të organizojë ceremoninë martesore me të fejuarën Sabrina Dhowre. Elba ka interpretuar edhe në “Marvel’s Thor” si dhe në rolin e Nelson Mandelës në filmin “Mandela: Long Ëalk to Freedo”.

wtert

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor