Showbiz 6 Nëntor 2018

Më në fund/ zbulohet gjinia e fëmijës së Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit

Showbiz

sfvsd

Çifti i njohur i aktorëve shumë të dashur për publikun tashmë është në pritje të ëmbël. Ata u martuan në vitin 2017 dhe që në atë kohë e deri më tani pyetja se kur do të të fillonin të mendonin për një fëmijë i ka përndjekur. Asnjëhere nuk kanë dhënë një mendim apo janë shprehur në media për këtë gjë sepse kanë dashur ta mbajnë private dhe të shijojnë këto momente të jetës vetëm. Por shokët e tyre të ngushtë kanë zbuluar se ata pop resin një djalë dhe janë shumë të lumtur dhe të entuziazmuarqe do të bëhen prindër për herë të parë.

fhgrthrth

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor