Keshilla mode 15 Tetor 2018

Veshjet që do t'i shihni kudo këtë sezon/ 5 trendet e dimrit 2018

Keshilla mode

efdger

Verës I erdhi fundi dhe pse dielli ende nuk po ikën për t'I lënë vendin shiut të vjeshtës. Tani është koha më e mirë për të menduar për blerjen e rrobave të reja për garderobën tuaj. Por, për të mos bërë gabime, është shumë e rëndësishme të dini se çfarë rrobash do të jenë në modës këtë vjeshtë. Zbulojini ato më poshtë:
-Fustanet me kuadrata: Printi klasik dhe shumë popullor vjen dhe këtë vit. Mund ta kombinino me geta shumë-ngjyrëshe poshtë ose me corape të gjata.
-Veshjet e qëndisura: po , me siguri e keni parë te kostumet e markës Chanel, por këtë vit dhe pse mendoni që mund t'ji tregojnë më të mëdha në moshë bëni mirë t'I blini! Nuk është e nevojshme të shkoni tek Chanel sepse do ti gjenni dhe në dyqane me cmime mesatare.
-Pantallonat e gjëra me bel te gjatë: Ka ikur koha e pantallonave ngjitur pas trupit, moda sa vjend he bëhet më komode për të gjithë.
-Pelerinat: rikthehen për të na berë të ndihemi të vegjël sërisht. Mos I shtoni dollapit tuaj një pallto tjetër por blini një pelerinë.
-Printi I leopardit: nuk e shohim vetëm në veshje por në këpucë,canta, shall, kapele etj. Është një "must" për këtë vit.
Disa trende të tjera që ishin në vitin ekaluar po I shohim dhe për vitin që vjen, janë thekët, fundet me palat e korentit,logot në bluzat e gjëra dhe oversize dhe në fund fustanet e lëkurës. Këto të fundit nqs I keni akoma mos I hidhni vetëm shtojini disa elementë për të qënë në linjë me kohën.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor