Showbiz 11 Tetor 2018

Ja për çfarë shpenzon më shumë para Arbana Osmani

Showbiz

qwe423435

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar nuk është shpesh pjesë e lajmeve të shoëbizit, pasi dhe jetën personale preferon ta mbajë larg “thashethemeve”. Këtë herë ajo postuar një foto në instagramin e saj duke treguar një pjesë nga vetja e cila kuriozon  fansat dhe publikun e gjërë. Në çfarë shpenzon më shumë Arbana?! Epo jo për atë që po mendoni ju! Ajo shpenzon për pasionin e saj më të madh: USHQIMIN.

s 1539197443 3656403

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor