Showbiz 11 Korrik 2018

Fotografohet nga larg sherri midis Tolgës dhe Almedës, çfarë po ndodh në jahtin ku po pushon çifti

Showbiz

tolghananid

Prej disa ditësh çifti shumë i dashur i publikut shqiptar Almeda dhe Tolga po shijojnë pushimet e tyre në det të hapur ! Çifti duket se ka zgjedhur një jaht luksoz për të shëtitur brigjet dhe plazhet e Turqisë, në vend të një hoteli ku do të qëndronin disa ditë. Veç fotove të publikuara ngapaparacët, Almeda dhe Tolga kanë postuar gjithashtu foto, por instastory-t e fundit të Almedës «na ngrinë gjakun» për të qindën e sekondit , sa përkthyem me google translale se çfarë kishte shkruar në turqish!
alm1
Sigurisht ikona me fytyrën e qeshur na qartësoi se fotot ku Togla e shtrëngonte për qafe Alemedën ishte thjesht shaka, dhe ata po shijojnë në maksimum pushimet.
Në fakt, ngjan e gjitha si një skenë filmi. Tolga grindet me Almedën dhe motra e kësaj të fundit vjen 'ta shpëtojë'.

alm2
"My superwomen" - shkruan Almeda për të.

alm3

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor