Showbiz 11 Korrik 2018

Renditej në listën e aktoreve më të mira në botë, ja kush i ka zënë vendin Fahriye Evcen

Showbiz

fahruer

Me një karrierë të gjatë, dhjetra role të luajtura, protagonist të serialeve të shitura kudo nëpër botë, Tuba dhe Fahriye duket se kanë “luftuar” ditët e fundit për një vend në listën e aktorëve më të vlerësuar në të gjithë botën. Nëse deri para pak javësh 32 vjeçaria Fahriye Evcen, bashkëshortja e një aktori gjithashtu shumë të dashur, vlerësohej nga IMDb si një aktore e njohur botërisht, tashmë këtë vend e mban një tjetër emër i njohur.

hahrfe

Tuba Buyukustun gjendet mes 1000 aktoret më të vlerësuara , konkretisht në vendin e 978. Ky është klasikimi më i lartë që ka marrë ndonjëherë një aktore turke.

tubabd

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor