Showbiz 13 Qershor 2018

Nga Marina Vjollca tek Jona Spahiu, cili është detaji i veçantë që bëri bashkë nuset e njohura VIP?

Showbiz

3nusja

Viti që lamë pas u karakterizua nga një valë dasmash në showbizin shqiptar, aq sa në një moment mund të humbje fillin duke menduar se kur fillonte festa e beqarisë së një personazhi e fotosesioni martesor i një tjetri. Të parët që çelën siparin e kurorëzimit të dashurisë në martesë ishin Turi dhe Orinda, ndjekur më pas nga Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, e në fund, por jo më pak të rëndësishmit që i thanë ‘’po’’ njëri-tjetrit, Xhensila dhe Besi. Por, ajo që nisi në 2017-ën do të kishte vijimësi edhe në vitin pasardhës. Vetëm disa ditë më parë, një tjetër personazh i njohur dha fund beqarisë. Moderatorja simpatike, Jona Spahiu lidhi kurorë me të dashurin e saj prej disa vitesh, Frenkli Ymeri. Por cili është detaji që bëri bashkë disa prej vajzave, tashmë zonja të martuara, më të njohura të jetës publike në vend ? Të bukura, të suksesshme, lumturisht të martuara, por edhe të fiksuara pas një luksi të përbashkët: këpucët e shtrenjta të martesës. Si Marina, Xhensila dhe Jona kanë zgjedhur të mos tregohen të kursyera kur bëhet fjalë për zgjedhjen e këpucëve që kanë mbajtur ditën e tyre më të lumtur dhe çmimet e mëposhtme flasin vetë.

Sandalet e Marina Vjollcës -1495 euro

 640 0 5b20fe97cda5e

Këpucët e Xhensila Myrtezajt - 3495 euro

 640 0 5b20fee73f29b

Sandalet e Jona Spahiut - 675 euro

 640 0 5b20ff19dfee6

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor